כיצד לבחור קייטרינג חלבי כשר

שוק הקייטרינג והאוכל המוכן בארץ הוא אחד הגדולים והמגוונים ביותר שיש. כאשר לאדם מסוים יש צורך בשירותי קייטרינג יש סוגים רבים לבחור מתוכם וצריך להגדיר היטב איזה סוג רוצים על מנת שלהיות ממוקדים ולא להתבלבל בין האפשרויות הרבות. כאשר צריך לחפש קייטרינג חלבי כשר בהחלט יהיה זה הרבה יותר קל מפני שסוגים רבים נפסלים ומספר האפשרויות שנשאר על השולחן, תרתי משמע, מצומצם הרבה יותר. אז איך בוחרים? מקפידים על כמה עקרונות בסיסיים וכך מגיעים להחלטה הנכונה.

איך לבחור חברת קייטרינג מתוך כמה אפשרויות?

הדבר הכי חשוב שכדאי שינחה את הבחירה הוא המלצות של חברים או מכרים אודות קייטרינג מסוים. אם מישהו שסומכים על דעתו ועל ההמלצות שלו ארגן אירוע והזמין קייטרינג חלבי כשר הכי פשוט ונכון יהיה לשאול האם היה מרוצה והאם ימליץ להזמין את אותה החברה. כאשר יש המלצה חמה מאדם שסומכים על דעתו אין ספק שהבחירה הופכת לקלה הרבה יותר. במידה ואין המלצה ממקור ראשון ומוכר כדאי להתרשם מהתפריט שאותו מציעה חברת הקייטרינג ולבדוק האם הוא מתאים לדרישות ולצרכים המסוימים.

תהליך הפגישה

בשלב זה כדאי לעמוד בקשר על כמה חברות אשר התקציב והתפריט מתאימים. השלב הבא הוא קביעת פגישה על מנת לטעום ולהתרשם מכמה מנות וכדי לבדוק האם האוכל המוגש לטעמו של הלקוח. בהזדמנות זו כדאי להתייעץ עם מי מהחברה שנפגשים איתו על מנת לוודא שהתפריט או המנות הרצויות מתאימות לאירוע או שאולי יש לאיש המקצוע המלצות אחרות שיתאימו ותהיינה הולמות יותר להרכב האורחים, למהות האירוע ולאירוע עצמו.

מה מגישים בדרך כלל בקייטרינג חלבי?

קל מאד להתאים תפריט כאשר מתבססים על תפריט חלבי. אפשר לבחור מתוך סוגים רבים של סלטים, מגשי גבינות מעוצבים, פסטות עם רטבים שונים וכמובן פשטידות אשר בדרך כלל עליהם מושתתים התפריטים החלביים. המנות תוגשנה בדרך כלל באופן אסתטי ומפתה שלא ישאיר אף אורח מבלי לפחות לטעום כמה מהן. תפריט חלבי משאיר טעם מצוין בפה והאורחים ירגישו בנוח אחרי הארוחה ואחרי האירוע.