קייטרינג בשרי כשר לאלו אירועים זה מתאים

לאלו אירועים מתאים קייטרינג בשרי כשר, ומתי חשוב שהוא גם יהיה כשר? ובכן, בנושא הכשרות כדאי כבר עכשיו לציין את הדברים ולעבור הלאה. אנו חיים במדינת ישראל, מדינה שבה מרבית האוכלוסיה היא יהודית. ברובם המכריע של האירועים בתוך שלל האורחים המגיעים לאירוע, יהיו תמיד מספר לא קטן של אנשים שמקפידים על עניין הכשרות. הם עשויים להקפיד עליו ברמות שונות, אבל בסופו של דבר לכולם חשוב שתהיה כשרות בסיסית, ולכן כאשר אתם מזמינים קייטרינג לאירוע, חשוב מאוד שהקייטרינג יהיה כשר עם תעודת כשרות של הרבנות הראשית.

הקפדה על כשרות מתאימה לאורחים

במקרה וצפויים להגיע אורחים בעלי העדפה לרמה מוקפדת יותר של כשרות, כדאי לבחון את הנושא יותר לעומק, ולברר עם חברת הקייטרינג מה אפשר לעשות בנדון. לגבי עניין הקייטרינג הבשרי, יהיה זה הגיוני למדי להניח שקייטרינג בשרי מתאים עבור מרבית האירועים בין שמדובר על חתונה, בין שמדובר על חגיגת בר מצווה, ברית מילה או בת מצווה ובין שמדובר על אירוע חברה או אירוע עסקי. יחד עם זאת, יש מספר דברים שכדאי לדעת על קייטרינג בשרי כשר ולשלב בשיקולים הכללים שלכם.

כל אירוע שאינו ספורטיבי, היתולי או כרוך במאמץ

בשר הוא מזון שקשה עבורנו לעיכול ביחס למזון חלבי, ולכן אם מדובר באירוע ספורטיבי והיתולי, מומלץ לשמור על ארוחות קלילות ומרובות. במקרים אלה עדיף להגיש אוכל לקהל על בסיס קבוע באמצעות מספר מזנונים בהם מוגשים מאכלים חלביים שונים. הדברים נכונים גם כאשר מדובר על אירוע המתקיים לאורך היום ואשר דורש מאמץ מחשבתי מצד המשתתפים, כמו למשל יום עיון או יום הכשרה בחברה. במקרה כזה, אתם לא רוצים שתשומת הלב תתפוגג מייד לאחר ארוחת הצהריים.

צהריים, ערב ובכלל

פרט למקרים אלה, ולמקרים נוספים שאולי תוכלו לחשוב עליהם, ואשר בהם ישנה העדפה ישירה לקייטרינג קליל יותר ולא מעמיס, קייטרינג בשרי מתאים לכל סוג של אירוע בין שהוא מתקיים בשעות הצהריים ובין שהוא מתקיים בשעות הערב, וכמובן על עניין הכשרות והחשיבות שלה כבר דיברנו.

אולי יעניין אותך לקרוא גם: כיצד קייטרינג משדרג את האירוע